PROJE TAŞIMACILIĞI

HİZMETLERİMİZ

Proline-Entegre Lojistik Sistemi Firması müşterilerine en zor lojistik hizmet türlerinden biri olan büyük hacimli malların uluslararası taşımacılığını sunmaktadır. Söz konusu bu tür bir taşımacılık olunca, nakliye firmasını seçmek çok dikkat gerektirmektedir.

Bu soruyu cevaplamak için büyük hacimli malın ne olduğunu belirlememiz gerekir.

Büyük hacimli kargo modern lojistikte kabul edilen standartlara uymayan parametrelere sahip olandır. Bu nedenle büyük hacimli malların uluslararası taşımacılığının uygulaması her firmanın gücünün yeteceği iş değildir. Burada özel donanım ve “büyük hacim” (büyük hacimli kargo)’nun nakliyat için hazırlanmasında yetkinlik sahibi profesyoneller olmadan yapamazsınız.

Ayrıca büyük hacimli malların uluslararası nakliyatından söz ederken, büyük hacimli malın nakliyatı için özel dokümantasyon planlaması ihtiyacı da dikkate alınmalıdır.

“Evrak” problemlerinde kaçınmak ve büyük hacimli malın uluslararası nakliyatının gerçekleşmesi için gereken belgelerin tescilinde zaman kazanmak Mallarınızın varacağı yere sapasağlam teslim edileceğinden emin olmak Nakliye firmasının belirli bir durumda nakliye şemasında en iyi seçim olduğuna güvenmek ve uygulaması üzerinde kontrol istersiniz. Bu durumda “Proline-Entegre Lojistik Sistemi” firması ile büyük hacimli mallarınızın uluslararası nakliyatı sizin için en uygun alternatiftir.

Müşterilerimize çeşitli ulaştırma türleri ile çok modlu ulaştırma kadrosu dahil olmak üzere büyük hacimli mallarının uluslararası nakliyatı hizmetini vermekteyiz.

Büyük hacimli
Büyük boyutlu
ağır
uzun boylu
tehlikeli mallar taşımanız gerekebilir.
Biz büyük hacimli mallarınızın güvenli ve isteğe bağlı olarak hızlı bir şekilde uluslararası nakliyatını aşağıdakiler dahil garanti etmekteyiz:

büyük hacimli malların uluslararası nakliyatına ilişkin tüm gerekli koordinasyonlar kaldırma işlemleri
kargonun sigortası
gümrük işlem konuları
taşınan kargonun koruması
Müşterilerimize en yüksek düzeyde gerekli lojistik hizmetleri sağlamak için gerekli teknik kapasite ve tecrübeye sahibiz.

Tecrübesi, bilgisi ve uluslararası ilişkileri sayesinde, büyük hacimli malın boyutuna ve ağırlığına göre gerekli nakliyatı seçme fırsatına sahip olarak ve büyük hacimli malın ulaştırma rotasının özelliklerini dikkate alarak “Proline-Entegre Lojistik Sistemi” firması en kısa sürede en uygun koşullarda güvenli ve uygun maliyetler ile kargonuzu varacağı yere teslim etmektedir.