Havayolu Taşımacılığı

HİZMETLERİMİZ

Proline-Entegre Lojistik sistemi şirketi geniş iş bağlantıları sayesinde belirli bir havaalanına kadar ya da “kapıdan kapıya” havayolu kargo taşımacılığı imkânı sunar. Firmamız fiyat seçme avantaj sağlayan çeşitli havayolları ile işbirliği yapmaktadır.

Müşterilerimize: havayolu taşımacılığı, havaalanından havaalanına kargo teslimatı, havaalanından kapıya havayolu kargo taşımacılığı, kiralama (uçak kiralama), uluslararası hava taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı, kapıdan havaalanına, kapıdan kapıya, kapıya teslimat dahil gümrük hizmetleri, kombine taşımacılık, (deniz + hava, TIR + hava), kargoların havayolu ile nakliyesi, destek alanlarında Türkiye’de, Avrupa’nın ve Uzak Doğu’nun bazı ülkelerinde pekiştirilmiş hizmetler sunmaktayız.

Ayrı olarak değinilmesi gereken ana özellik kargonun teslimat hızıdır. Bu tür taşımacılık ile hız hiçbir demiryolu veya deniz taşımacılığı ile kıyaslanamaz. Dahası, havayolu taşımacılığı tüm uzak bölgelere ve demir ya da deniz yolu taşımacılığının zor, hatta imkânsız olduğu bölgelere büyük bir erişim imkânına sahiptir.