DEPOLAMA HİZMETLERİ

HİZMETLERİMİZ

Proline-Entegre Lojistik Sistemi Türkiye ve İstanbul’da daha fazla konsolidasyon depoları ile aşağıdaki değişim aralığında depo hizmetleri sağlar: bir bölgede konsolidasyon (kargo depolama hizmeti) ve daha konforlu teslimat ulaştırma aracı için bir diğeri olan daha ileri hava yük taşımacılığı sağlayan havaalanı.

Küçük boyutlu kargoların uluslararası nakliyatı gerektiğinde konsolidasyon depoları (kargo depolama hizmeti) özellikle daha elverişli ve pratiktir. Bunlar ulaştırma fiyatı miktarını düşürür. Eğer Türkiye’den küçük lotlarda mallar göndermeniz gerekirse, kişisel gönderici olarak masraflarına katlanmak zorunda olmayacaksınız. Malların depoya alınmasından sonra, onlar tüm depolama türlerinde hizmetler, yükleme ve boşaltma işlemleri (manüel, mekanik), konsolidasyon ve daha ileri beklentiler ve diğer lot malları olan kuruluşlar ve ardından Rusya’ya modüler kargo şeklinde gönderilmelerini sağlamaktadır.

Yük akışı, muhasebe ve depolanan malların koordinasyonuna ilişkin bilgilerin zamanında işlenmesi. “door-to-door” (kapıdan kapıya) dahil, malların teslimi için şemaların planlanması ve uygulanması, Emanet Hizmetleri, miktar kontrolü, mal ve paketin bütünlüğünü içerir.

Kargo sistemi aşağıdaki etaplardan oluşur:
Gönderiniz ardından diğer parti mallarla entegre edilmek için bir süre depolandığı, uygun işlemlerinin yürütüldüğü konsolidasyon deposuna gönderilir, daha sonra kargo gümrükleme işlemlerinin ve ithalat tescilinin olacağı Rusya’ya gönderilecek ihracat belgelerinin tescilinin ardından bir parti mal sevkiyatı oluşturulur, ardından mallar deponuza gönderilir.