DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

HİZMETLERİMİZ

“Proline-Entegre Lojistik Sistemi” firmasının tecrübeli personeli ve acenteleri tüm dünya limanlarındaki geniş ağı, tüm dünya limanlarından deniz kargo taşımacılığı ve müteakip karayolu ve hava taşımacılığı sunar. 20 feet ve 40 feet konteynerlerde uluslararası deniz taşımacılığı sağlamaktayız. Küçük boyutlu ve düşük ağırlıklı kargolarınız için konsolide deniz konteynerleri LCL ile gönderi sunmaktayız, ayrıca müşterilerimize konteynerleri tamamen doldurmayan kargoları için bir seçenek sunmaktayız: “kapıdan kapıya” teslimat; limandan limana grup kargo hizmetleri.

Başlıca faaliyet türleri: Türkiye’nin ana limanlarından dünya limanlarına, dünya limanlarından Türkiye limanlarına deniz taşımacılığı FLC (FULL Container), “kapıdan kapıya” konteyner taşımacılığı, ağır ve büyük kargoların taşımacılığı, üçüncü ülkeler arasına taşımacılık (cross booking).

Farklı taşımacılık türlerinin bir kombinasyonu ile uzun mesafelerde teslimat yapmanız gerektiğinde konteynerler içinde deniz taşımacılığı en uygun olanıdır.